Twoje dziecko chce tutaj się uczyć! I robi to naturalnie i z przyjemnością :)

Przed Tobą Vagaru® Junior! (dla dzieci i młodzieży 7-14 lat)

Tutaj nauka odbywa się codziennie i jest przyjemnością.

Tylko codzienny kontakt z angielskim (nawet przez 10 minut) przyniesie Twojemu dziecku efekty.

Dzieci na Vagaru słuchają i oglądają autentyczne programy po angielsku. Rozmawiają z native speakerem i z sobą nawzajem. Same piszą. Uczą się na własnych błędach.

Bez nudy, bez ocen, bez krytyki, bez presji. Tak długo jak chcą i tyle, ile chcą. Z uśmiechem.

Angielski jest częścią ich życia - nie jako balast i kolejne „zajęcia dodatkowe”, ale jako frajda. To nie jest kurs od A do Z, bo żeby komunikować się po angielsku, trzeba mieć aktywny kontakt z językiem każdego dnia.

Co czeka na Twoje dziecko na Vagaru® Junior?

Ciekawość

Interesujące materiały

Twoje dziecko będzie korzystać z autentycznych materiałów video i angażujących ćwiczeń, które pobudzą kreatywność i myślenie.

Szansa na rozwój

Spotkania z lektorem

Na Twoje dziecko czekają cotygodniowe konwersacje online z native speakerem i innymi dziećmi z Vagaru Junior :)

Swoboda w pisaniu

Nauka na własnych błędach

Zapytaj czy Twoje dziecko chciałoby dostać wiadomość butelce z rajskiej wyspy? :) W takich wiadomościach Twoje dziecko otrzyma korekty swoich wypowiedzi pisemnych, dzięki którym może rozwijać poprawne wypowiadanie się!

Radość z nauki

Gramatyka inaczej

Nauka gramatyki na przykładach (zamiast wkuwania) przyniesie spektakularne efekty, a dziecko nie zauważy, że uczy się gramatyki - bo o to właśnie chodzi!

Dynamiczna nauka

System projektów

Nie ma lepszych powtórek niż wykonanie projektu na ciekawy temat. Nie zdziw się również, gdy będzie trzeba też przy tym poskakać po pokoju! Bo przecież ruch dotlenia mózg!

Nowe znajomości

Społeczność Vagaru

Chwila zwątpienia? Pytania? Codziennie możesz liczyć na wsparcie aktywnej i przyjaznej społeczności dzieci i rodziców Vagaru Junior

Kiedy możesz zacząć?

Vagaru to nie są kolejne „zajęcia dodatkowe”, to nowy styl myślenia o nauce dla Ciebie i Twoich dzieci.

Zacznij teraz

Vagaru uczy działania i aktywności, dlatego trzeba zacząć właśnie dziś bez względu na poziom.

Nigdy nie ma zaległości

Nauka odbywa się na bieżąco, bez ocen, bez testów i bez zaległości. Tu niczego nie trzeba nadrabiać. Tak, to możliwe i przynosi wspaniałe efekty!

Uczysz się kiedy chcesz

Z łatwością dopasujesz czas i miejsce nauki najlepsze dla dziecka.

Co mówią dzieci i rodzice?

Jestem mile zaskoczona

Po czterech miesiącach nauki córki na Vagaru stwierdzam, że jej podejście do angielskiego zmieniło się diametralnie. Jestem mile zaskoczona, zwłaszcza, że sceptycznie podchodziłam do tej formy nauki. Aktualnie polecam Vagaru wszystkim znajomym - to zdecydowanie lepsza alternatywa do stacjonarnych kursów językowych. Na Vagaru dzieci przede wszystkim przełamują barierę językową, czego nie są w stanie nauczyć się na zwykłem kursie.

Agnieszka Ślebiedzińska

Robicie dobrą robotę!

Wykupiłam u Was kurs na wiosnę ale jeszcze byłam w trakcie innego kursu, który właśnie kończę i zamierzam korzystać już tylko z Vagaru. Ale na tyle mi się spodobał Wasz kurs, że wykupiłam go dla syna. Po trzech miesiącach samodzielnej nauki nauczył się więcej niż na rocznym kursie wg Helen Dorn, nie wspomnę o cenie. Gdzie tylko są zainteresowani nauką angielskiego to polecam Wasz kurs, nawet już z powodzeniem. Naprawdę robicie dobrą robotę.

Lidka

Jest po prostu amazing ;)

Moja córka ma 10 lat, aktualnie uczęszcza do IV klasy SP. Pomimo tego, że od przedszkola miała styczność z językiem angielskim - wykorzystanie zdobytej wiedzy w oderwaniu od sztywnych sformułowań z podręczników było w zasadzie nieosiągalne. O Vagaru przeczytałam na FB. Pierwsza moja myśl - nie wierzyłam w takie podejście do nauki - uważałam, że drogą do sukcesu jest jedynie typowa forma nauki - długie wykłady na temat gramatyki, wkuwanie słówek, konwersacje z lektorem ... czytaj więcej

Ola

Dobra wiadomość!

Możesz zapewnić swojemu dziecku to wszystko za jedyne

197 Promocja -50% *

za każdy miesiąc codziennej nauki

Dajemy Ci gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu 30 dni Vagaru Junior nie spełni Waszych oczekiwań, zwrócimy Ci koszty. Liczy się zadowolenie i postępy Twojego dziecka.

Aggie i Kamil

Rodzicu!

Kilka lat temu, gdy nasza córka chodziła jeszcze do przedszkola, pewnego dnia powiedziała coś, co nas zszokowało. Szykowaliśmy się wtedy do kilkumiesięcznego wyjazdu do USA, więc często rozmawialiśmy po angielsku w domu. Nasza córka stwierdziła, że nie chce tego słuchać ani powtarzać, gdyż jak to ujęła: „Mamo! Ale angielski jest w przedszkolu”. Od najmłodszych lat wtłaczamy dzieciom do głowy, że angielski to ta godzina, czasami dwie w tygodniu, w których każe im się, aby zrobiły coś, co chcemy od nich my - dorośli. Dopiero gdy dotarliśmy do USA, nasza córka zobaczyła, że nie jest w stanie wykrztusić ani jednego słowa i że… „to to jest ten cały angielski! Żeby bawić się z innymi dziećmi na placu zabaw, zagadywać do ludzi, muszę mówić po angielsku!”. Wtedy nastąpił przełom i zaczęła mówić. Nasze dziecko przestało kojarzyć angielski wyłącznie z tą lekcją w tygodniu. Po 3 miesiącach nasza mała mogła porozumieć się z innymi dziećmi i dorosłymi bez oporów na poziomie jej potrzeb. W standardowym systemie szkolnym często nie następuje to nawet po kilku (a nawet kilkunastu!) latach nauki! Dlatego właśnie stworzyliśmy VAGARU JUNIOR dla dzieci 7+ i młodzieży młodszej, żeby dzieci miały możliwość poznania angielskiego w fajny i naturalny sposób, bez konieczności wyjazdu za granicę!

Uczniu!

Pewnie Cię to zdziwi, ale chcemy Cię zabrać na wagary. Nie takie dosłowne, w których opuszczasz lekcje, ale takie, w których angielski staje się FAJNĄ częścią Twojego życia. Dzięki Vagaru poznajesz Twoich rówieśników z innych miast i państw, odkrywasz, że angielski to sposób na bogatsze, ciekawsze życie, podróżowanie, odkrywanie świata i nie siedzisz przy tym z nosem w książce. To jak, wchodzisz w to?

Aggie & Kamil, Twórcy Vagaru